رهياب آراسيستم

رهياب آراسيستم

رهياب آراسيستمTel:88-0000-0000

مهترين ابزارها و گجت هاي مورد استفاده كارگران ميداني

 كار در مناطق دور افتاده و به دور از فناوري و مزاياي حضور در ميان كارگران ديگر كار ساده اي نيست. زنده ماندن در زمينه هاي از راه دور بدون كوله پشتي پر از ابزار و اسباب بازي هاي ضروري كار سخت است. برخي از اين ابزارها فقط براي آسان تر كردن شغل شما است ، با اين وجود ، حتي ممكن است در طول زندگي حتي از بعضي از آنها بيش از يك بار استفاده نكنيد ، اما به ياد داشته باشيد كه يك زمان ممكن است تفاوت بين زندگي و مرگ باشد.

پرسنل ميداني مانند تكنسين ها ، كارمندان تحويل و كارگران خدماتي كه در خارج از فضاهاي محدود يك دفتر كار مي كنند به دليل محيط كاري خود مستعد خطرات و شرايط طبيعي هستند. با اين حال ، جديدترين فن آوري و ابزار ها مي توانند راه حل هاي متناسب براي افزايش ايمني آنها ارائه دهند. حتي تكنسين هاي باتجربه مي توانند خود را در نقطه سختي پيدا كنند و بدون تجهيزات مناسب تجهيزات ، آنها را از دست بدهند، حتي ممكن است با شرايط خطرناك روبرو شوند. چه براي يك شركت ساخت و ساز و چه در تاسيسات ابزار كار كنيد ، انواع مختلفي از تجهيزات وجود دارد كه زندگي كارگران را در حالي كه در خارج از منزل كار مي كنند آسان تر و كارآمدتر مي كند.

اگر قصد داريد در مناطق دور افتاده مشغول به كار شويد و استراتژي شما بسته بندي يك كيسه باشد: انداختن همه چيز روي زمين و خرد كردن همه چيز در كيف هاي تصادفي فقط يك ساعت قبل ، واقعاً زمان آن رسيده است كه شما تصميم بگيريد سيستم مديريت كوله پشتي خود را اصلاح كنيد. اولين قدم اين است كه مطابق با اينكه اگر آنرا بر روي خود يا داخل كوله پشتي حمل كنيد ، وسايل خود را به دسته بندي تقسيم كنيد و مرحله دوم تهيه ليستي از موارد ضروري و آنچه نيست. كارگران ميداني براي غلبه بر چالش هاي محيط هاي خصمانه كاري كه روزانه با آنها روبرو مي شوند ، نياز به ليست طولاني از ابزارها دارند. بياييد نگاهي به برخي از مهمترين ابزارها و اسباب بازي ها بياندازيم:

اصول

اولين چيزي كه بايد بدست بياوريد: يك چاقوي ارتش سوئيس. اين پيچ گوشتي قيچي كوچك قيچي توسط ميليون ها نفر استفاده شده است و جان هزاران نفر را نجات داده است. بدون شك پركاربردترين ابزار است و در كليت سناريوها بسيار مفيد واقع مي شود. كيت كمكهاي اوليه ، شارژر خورشيدي ، عينك آفتابي ، چراغ قوه ، اسپري دفع حشرات و طناب نيز در ليست ابزارهاي اوليه قرار دارند. اينها ابزارهاي اوليه اي هستند كه زندگي شما را آسان تر مي كنند و كارهاي روزمره كاري شما بسيار راحت است.

تبلت ها

 هنگام كار در ميدان؛ تكنسين ها و كارگران براي انجام كار خود به دانش و اطلاعات خاصي نياز دارند. با افزايش روزافزون دسترسي به اينترنت ، تبلت ها منبع اطلاعاتي خوبي براي كارمندان شاغل در خارج از خانه هستند. تبلت ها مي توانند تمام اطلاعات لازم براي تعميرات ، نگهداري و كاهش خرابي بين سفارشات كار را تهيه كنند. با پيشرفت هايي كه هر روز در فناوري تبلت ها انجام مي شود ، ناهموارتر و پيشرفته تر مي شوند و آماده ياريرساني به كارگران ميدان هستند. تبلت ها به دليل اتصال فزاينده اي موبايل ، يكي از مؤلفه هاي لازم براي هر كارگر ميدان امروزي هستند.

دستگاه رديابي پرسنلي

اگر كارمنداني داريد كه با موقعيت هاي پرخطر مواجه هستند و مي توانند به طور بالقوه آنها را به خطر بياندازند ، دستگاههاي ردياب پرسنلي مي توانند يك نجات دهنده باشند. داشتن كارگران فردي كه در مناطق خطرناك و منزوي كار مي كنند مي تواند تهديدي براي امنيت آنها باشد. اما با داشتن يك ردياب جيپياس شخصي روي آنها ، مي توانيد در همه زمان ها بر حركت پرسنل خود نظارت داشته باشيد. با استفاده از ابزارهاي مؤثر مانند رديابي در زمان واقعي ، دكمه وحشت و مناطق جغرافيايي ، مي توانيد امنيت و محافظت بيشتري را ارائه دهيد كه كارگران تنها هنگام حضور در اين زمينه به آن احتياج دارند. دستگاه هاي رديابي شخصي به ابزاري مهم براي كارفرمايان تبديل شده است تا از كارآيي و ايمني در كسب و كارها نيز به حداكثر برسند. امكان قرارگيري يك كارمند در طي چند دقيقه مي تواند به شما در شناسايي نزديكترين كارمند براي پاسخ به مشتري منتظر كمك كند. با يكردياب قابل حمل در نيروي كار تلفن همراه خود ، شما مي توانيد بدون نگراني در مورد ايمني آنها ، يك عمليات يكپارچه را اجرا كنيد.

ردياب پرسنلي براي كارگران ميداني

دوربين پوششي بدن

كارمنداني كه با مردم درگير مي شوند ، هر از گاهي مشكلات را برطرف مي كنند. دوربين هاي فرسوده بدن مي تواند از وقوع اين اختلافات يا تشديد آنها به وضعيت بدتر جلوگيري كند. با مطالعات متعدد ثابت شده است كه وجود دستگاه ضبط موجب تغيير رفتار انسان مي شود. يك دوربين بدن مي تواند خطر ابتلا به موقعيت هاي بالقوه بي ثبات را كاهش داده و شكايات را عليه كاركنان كاهش داده و به عنوان يك عامل بازدارنده بينايي براي افراد خطرناك كه به دنبال ايجاد آسيب هستند عمل كند. دوربين هاي فرسوده بدن نيز مي توانند به كاهش تعداد موقعيتهاي درگيري كه كارگران ميداني شما با آن روبرو هستند كمك كند و امنيت آنها را به ميزان قابل توجهي بهبود بخشد. شرايط ايمن كار باعث افزايش اعتماد به نفس و افزايش بهره وري مي شود. حتي با وجود همه بدنه هاي بازدارنده ، كارگران ميداني شما سرانجام در شرايطي ناخواسته قرار مي گيرند كه مجبور به دفاع از خود شوند. صوتي و تصويري با كيفيت بالا كه توسط بدنه ها ارائه مي شود ، شواهد غيرقابل انكاري را ارائه مي دهد و به حل سريع اين مسئله كمك مي كند. مزاياي تركيبي از فن آوري دوربين فرسوده بدن ، محيطي ايمن را براي كارگران مزرعه ايجاد مي كند.

ابزار

هيچ كارگر ميداني نمي تواند كار خود را به درستي و بدون پشتيباني از يك ابزار اساسي انجام دهد. براي انجام موفقيت آميز يك كار در دست ، تكنسين ها و كارگران به ابزار خاصي مانند برش سيم ، پيچ گوشتي و آچار نياز دارند. قبل از عزيمت به يك محل كار ، بايد اطمينان حاصل كنيد كه تمام ابزارهاي لازم براي انجام كار و همچنين وسايلي را كه ممكن است در صورت يافتن خود در مكاني سخت به شما كمك كند ، داريد. ابزارهاي مناسب مي توانند زندگي شما را در محيط هاي سخت كار راحت تر و ايمن تر كنند.

كار كردن به تنهايي در يك محيط ناآشنا خطرات آن را دارد اما با داشتن تجهيزات مناسب مي توانيد آن خطرات را كاهش داده يا از بين ببريد. آمادگي و داشتن ابزارهاي مناسب با شما مي تواند در حين انجام كارهاي روزانه شما مفيد واقع شود. كارفرمايان مي توانند مطمئن باشند كه كارمندانشان در هنگام تهيه ابزار و ابزارهاي لازم به آنها ايمن و كارآمد هستند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۷:۲۵ | آريا مظفري
بهترين ردياب، ردياب پرسنلي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 19
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 93

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان