رهياب آراسيستم

رهياب آراسيستم

رهياب آراسيستمTel:88-0000-0000

مهترين ابزارها و گجت هاي مورد استفاده كارگران ميداني

 كار در مناطق دور افتاده و به دور از فناوري و مزاياي حضور در ميان كارگران ديگر كار ساده اي نيست. زنده ماندن در زمينه هاي از راه دور بدون كوله پشتي پر از ابزار و اسباب بازي هاي ضروري كار سخت است. برخي از اين ابزارها فقط براي آسان تر كردن شغل شما است ، با اين وجود ، حتي ممكن است در طول زندگي حتي از بعضي از آنها بيش از يك بار استفاده نكنيد ، اما به ياد داشته باشيد كه يك زمان ممكن است تفاوت بين زندگي و مرگ باشد.

پرسنل ميداني مانند تكنسين ها ، كارمندان تحويل و كارگران خدماتي كه در خارج از فضاهاي محدود يك دفتر كار مي كنند به دليل محيط كاري خود مستعد خطرات و شرايط طبيعي هستند. با اين حال ، جديدترين فن آوري و ابزار ها مي توانند راه حل هاي متناسب براي افزايش ايمني آنها ارائه دهند. حتي تكنسين هاي باتجربه مي توانند خود را در نقطه سختي پيدا كنند و بدون تجهيزات مناسب تجهيزات ، آنها را از دست بدهند، حتي ممكن است با شرايط خطرناك روبرو شوند. چه براي يك شركت ساخت و ساز و چه در تاسيسات ابزار كار كنيد ، انواع مختلفي از تجهيزات وجود دارد كه زندگي كارگران را در حالي كه در خارج از منزل كار مي كنند آسان تر و كارآمدتر مي كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۷:۲۵ | آريا مظفري
بهترين ردياب، ردياب پرسنلي،

رديابي دارايي با استفاده از RFID

اهميت رديابي دارايي

مديريت و يافتن دارايي هاي مهم تقريباً براي هر مشاغل يك چالش اساسي است. زمان صرف شده براي جستجوي تجهيزات حساس مي تواند منجر به تاخيرهاي گران قيمت يا كم شدن زمان ، مهلت هاي از دست رفته و تعهدات مشتري و كار تلف شود.

شركت ها به طور سنتي با مديريت دارايي ها با استفاده از شماره هاي سريال و صفحه گسترده و يا رديابي تجهيزات با برچسب باركد ، اين مشكل را مرتفع كرده اند. با اين حال، هر دو روش نياز به مقدار قابل توجهي كار دستي دارند. يك راه براي بهبود سريع مديريت دارايي، استفاده از فناوري شناسايي فركانس راديويي (RFID) براي رديابي خودكار آن دارايي است.

ادامهـ مطلبـ
| ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۲:۳۷:۴۵ | آريا مظفري
برچسب رديابي،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 15
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 89

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان